Keptuvių pasaulyje su EVA SOLO

2023 SAUSIO 27 D.

Įsibėgėjanti namų gastronomijos kultūra kviečia mus domėtis ne tik vis sudėtingesniais receptais, aukštos kokybės ingredientais, tačiau ir atrasti įvairiausias jų paruošimo subtilybes. Puodai, kepimo formos, troškintuvai, gruzdintuvės, greitpuodžiai – daugelyje virtuvių gausu skirtingų maisto ruošos indų. Tačiau jei visgi reikėtų pasirinkti vieną vienintelį, be kurio sunku įsivaizduoti net ir minimaliai funkcionuojantį kulinarinį gyvenimą namuose, keptuvė neabejotinai taptų šio sąrašo lydere.

GAMINYS: „Professional“ keptuvė >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Universali keptuvė – darbšti, dosni ir ilgaamžė. Tokia, kuria gali pasitikėti ne tik kasdienėje ruošoje, tačiau ir tomis dienomis, kuomet namų virtuvė tampa kulinarinės saviraiškos bei kūrybos erdve, vakarėlio epicentru, kuomet kokybiški, švieži ir be galo gražūs ingredientai įkvepia mus gaminti taip, kad tikrasis skonio sprogimas įvyktų mūsų burnoje, o ne... keptuvėje!

Dizaino ir funkcijos darna – EVA SOLO

GAMINYS: „Steel line“ keptuvė >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Įkurtas daugiau nei prieš šimtą metų, danų prekinis ženklas EVA SOLO padeda įminti kulinarines paslaptis ir kviečia mėgautis ne tik gardžiu maistu prie stalo, bet ir pačiu ruošos procesu. Ilgametės patirties, atsidavimo bei progresyvaus požiūrio dėka EVA SOLO nuolat tobulina siūlomų produktų spektrą tam, kad jie atitiktų būtent šiuolaikiško vartotojo poreikius. Šiandien EVA SOLO produktų spektre vyrauja dizaino ir funkcijos darna bei įvairovė, todėl siūlomos net aštuonios keptuvių kolekcijos: Copper, Dura Line, Honeycomb, Nordic Kitchen, ProfessionalStainless Steel, Steel Line ir White Line. Vienodai aukštos kokybės, kiekviena linija pasiūlo ir unikalių, savitų savybių. Tad kaip šioje gausoje išsirinkti tobulą keptuvę sau?

Aš ir ji – mes tobula pora

GAMINYS: „Eva Trio Stainless steel“ troškintuvas >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Svarbu apsvarstyti, kokias kepimo indų savybes labiausiai vertinate kasdienėje ruošoje: dydis, medžiagiškumas, kepamasis paviršius – padengtas specialia nelimpančia danga ar natūralus metalinis? EVA SOLO keptuvių dydis svyruoja nuo 20 iki 30 cm skersmens, dauguma yra gaminamos iš nerūdijančio plieno arba aliuminio, o jų vidinė dalis dengiama specialia nelimpančia keramine arba patentuota Slip-Let® danga. Šių dangų dėka kepant maistas neprilimpa, kepimo metu galima visai nenaudoti arba naudoti labai mažai riebalų, indą lengvą išplauti bei prižiūrėti. Keraminė danga pasižymi ir ypatingu atsparumu karščiui – ji gali būti kaitinama net iki 400° C, todėl tokią keptuvę galima drąsiai dėti net ir į orkaitę.

GAMINYS: „Honeycomb“ keptuvė >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Jei visgi žavitės maisto gamybos kultūra praktikuojama profesionaliose virtuvėse, nerūdijančio plieno arba vario keptuvės be specialiųjų dangų gali tapti trūkstama pakopa kulinarinių aukštumų link. Papildomos dangos neturintys paviršiai itin greitai ir tolygiai įkaista, net ir naudojant daugelį metų jie beveik visiškai nesidėvi, juos drąsiai galima veikti ir metalinėmis mentelėmis. Šio tipo keptuvės nepakeičiamos gaminant patiekalus, kuriems reikalinga karamelizacija bei saikingas paviršiaus lipnumas, tad jei jaučiate, kad savo namuose esate verti šefo-virtuozo kepurės, tuomet nerūdijančio plieno Honeycomb ar varinė Copper – neabejotinas pasirinkimas.

Ne tik graži, bet ir protinga!

GAMINYS: „White line“ troškintuvas >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Keptuvė – vienas interaktyviausių maisto gaminimo įrankių, kurį mes nuolat judiname, vartome, keliame ir vėl pastatome, todėl svarbu įsivertinti ir jos ergonomines savybes: svorį, rankenos formą bei ilgį. Vienos lengviausiųjų EVA SOLO spektre – iš aliuminio gaminamos Dura Line ir White Line serijų keptuvės, pasižymi ne tik nedideliu svoriu, tačiau ir ypač efektyviu karščio paskirstymu.

GAMINYS: „Steel line“ keptuvė >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Jei keptuvę planuojate laikyti pakabintą, įsitikinkite, jog tam pritaikyta ir jos rankenėlė. Būdinga daugeliui EVA SOLO keptuvių, charakteringoji „U" formos plieninė rankena neįkaista, nenaudojant už jos patogu indą tiesiog pakabinti, tuo tarpu medinės Nordic Kitchen – nors imlesnės karščiui, tačiau tvirtai jaučiasi delne, atrodo jaukiau bei dekoratyviau interjere.

GAMINYS: „Eva Trio“ keptuvė >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Renkantis taip pat svarbu atsižvelgti į numatomą kaitros šaltinį. Nors EVA SOLO keptuvės tinka naudoti su įvairaus tipo kaitlentėmis, visgi naudojantiems indukcine karščio generavimo sistema, EVA SOLO siūlo šį tą unikalaus – keptuves su karščio kontrolės sistema indukcinėms kaitlentėms Heat Control. Specialus plieno lydinys integruotas pagrinde užtikrina, jog keptuvė neįkaista daugiau nei 230°C, todėl galite būti tikri, jog maistas visuomet bus iškeptas tolygiai, apdorotas tinkamu karščiu. Heat Control sistema taip pat teigiamai veikia tiek paties indo, tiek ir nelimpančios dangos patvarumą bei ilgaamžiškumą. Automatiškai apsaugota nuo perkaitimo nelimpanti Slip-Let® danga tarnauja dar efektyviau, kasdienis maisto gaminimas tampa paprastesnis ir malonesnis.

Paprasta, bet neprasta

Dar 1970 m. išpopuliarėjusi atviro plano virtuvė pakeitė žmonių požiūrį į šią anksčiau technine laikyta namų zoną bei gerokai pakoregavo joje naudojamų daiktų poreikį. Virtuvei tapus pilnaverte šeimos gyvenimo ir interjero dalimi, indai, puodai ir keptuvės taip pat radosi matomi, privalantys sklandžiai įsilieti ir į estetinį kontekstą. Tad renkantis sau tinkamiausią, ne mažiau svarbu pasigilinti ir į keptuvės išvaizdą, spalvą bei dizainą.

GAMINYS: „Nordic kitchen“ troškintuvas >>  /  DIZAINAS: Tools Design >>

Ar jus žavi minimali nerūdijančio plieno Steel Line estetika, šiltas ir prabangus Copper serijos spindesys, o gal metalo ir medžio elementų darna, klasikinėje Nordic Kitchen namų kolekcijoje? Renkantis atkreipkite dėmesį į korpuso, rankenėlės spalvą bei kitas dizaino detales ir derinkite jas prie kitų virtuvėje esančių indų bei aksesuarų. Tokiu būdu net ir daug metų naudojama keptuvė išliks patraukli, jaukių šeimyninių pietų metu ją su malonumu statysite tiesiog stalo viduryje.

GAMINYS: „White line“ troškintuvas >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

EVA SOLO kuriamų produktų estetinę vertę pagrindžia ir dizaino profesionalų įvertinimas: The Red Dot Award apdovanota White Line serija žiuri komisiją sužavėjo minimalizmui būdinga estetine švara, subtilia elegancija bei gebėjimu, intensyvaus ir dažno naudojimo kontekste išlaikyti pirminį patrauklumą.

Kulinarinių atradimu keliu

GAMINYS: „Eva Trio Stainless steel“ troškintuvas >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Ar kiekviena keptuvė tinkama kepti viską? Atsakymas – TAIP, tačiau visgi jei siekiate aukščiausio meistriškumo ir domitės gaminimo technikų subtilybėmis, verta pasigilinti ir į skirtingus keptuvių tipus. Be universaliosios keptuvės EVA SOLO siūlo ir troškinimo arba, kulinarinio pasaulio kalba, sauté, wok bei grill tipo keptuves. Sauté keptuvė pasižymi aukštesnėmis, vertikaliomis sienelėmis bei dosnesnio dydžio kepimo paviršiumi, todėl idealiai tinka apskrudinti, apkepti, patroškinti ar net virti.

GAMINYS: „Copper“ troškintuvas >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Tradiciškai wok kepimo indas išsiskiria unikalia forma: siauras ties dugnu jis išsiplečia į šonus ir suformuoja itin erdvų tūrį, kuriame manipuliuotjant pilno spektro karščiu, maistą galima gaminti įvairiausiais būdais: nuo kepimo itin aukštojo tempertūroje iki maisto paruošimo garuose. Kasdienių patiekalų įvairovę puikiai papildo ir speciali Grill keptuvė. Jos pagrinde esantys grioveliai padeda pasiekti aukštą temperatūrą bei sukurti kepimo ant grotelių efektą tiesiog namų virtuvėje.

GAMINYS: „Professional“ keptuvė >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Išskirtinio paminėjimo verta ir EVA SOLO Professional serija. Esminis Professional keptuvių privalumas – virtuvės meistrų lūkesčius pateisinantis patvarumas bei ilgaamžiškumas. Gaminamos iš lieto aliuminio, šios keptuvės išsiskiria 10 mm storio tolygiai ir greitai karštį paskirstančiu pagrindu, 7mm šoninėmis sienelėmis, saugančiomis nuo deformacijos bei 10 mm skersmens neįkaistančia plienine rankena. Nepalaužiamą Professional charakterį demonstruoja ir gamintojo suteikiama 5 metų garantija net trimis Slip-Let® sluoksniais padengtam keptuvės paviršiui bei net 25 metų garantija pačiai indo formai. Rekomenduojama ir vertinama pačios Danijos kulinarų rinktinės.

„Taip, bet"

1949 m. EVA SOLO pristatė naują gaminį: miltų sietelį, kurio dangtelis taip pat atliko ir citrinų sulčiaspaudės funkciją. Inovatyvaus produkto apačioje puikavosi šūkis „Taip, bet...". Taip, tai miltų sijojimo įrankis, bet tuo pačiu tai ir sulčiaspaudė. Ilgainiui „Taip, bet.." koncepcija tapo EVA SOLO gaminamų produktų dizaino bei inovatyvumo atspindys, savotiškas kodas, užtikrinantis aukščiausią kokybę, estetiką bei funkciją.

GAMINYS: „Eva Trio“ keptuvė >>  /  DIZAINAS: Ole Palsby >>

Šį gražų EVA SOLO kompanijos DNR atspindintį šūkį norėtųsi susieti ir su nuostabiosiomis EVA SOLO keptuvėmis. Taip, tai – tiesiog keptuvė. Bet tuo pačiu tai ir beveik kasdien naudojamas įrankis, leidžiantis mėgaujantis gaminti skanų maistą sau ir savo artimiesiems. Įrankis, padedantis atverti duris į be galo intriguojantį skonių, kvapų ir potyrių pasaulį. Įrankis, leidžiantis su dar didesniu įkvėpimu bei pasitikėjimu savo jėgomis ryžtis namuose gaminti ne tik pažįstamus patiekalus, tačiau ir išbandyti kažką naujo bei netikėto. Juk kartu su skoniais gimsta ir emocijos, asociacijos, prisiminimai bei suvokimas „aš esu iš...". Taip, tai tik keptuvė, bet galbūt tai ir paskata kuo dažniau mėgautis gardžiomis kasdienos akimirkomis.


Nuotraukų albumas:

AUTORĖ: Lina Paulauskaitė
GAMINTOJAS: 
EVA SOLO >>
DAUGIAU GAMINIŲ >>


Dovanų kortelės
Dovanų kortelės